Grundfos Magna1-kiertovesipumput on suunniteltu nesteiden kierrättämiseen lämmitys-, jäähdytys- ja käyttövesijärjestelmissä vaihtelevilla virtauksilla, kun pumpun toimintapiste halutaan optimoida ja sitä kautta säästää energiakuluissa.
Grundfos Magna1 kiertovesipumput on kehitetty korvaamaan vanhat UPS 200 -sarjan pumput. Toisin kuin vanha UPS 200 -sarja, Magna1-pumput ovat 1-vaiheisia, ja ne täyttävät EuP-direktiivin asettamat energiatehokkuusvaatimukset.
Â
Â
Â
Â
Mr.LVI ammattilaiset auttavat sinua veloituksetta tuotteisiin liittyvissä kysymyksissä. Soita meille 010 666 7282 tai lähetä kysymyksesi oheisella lomakkeella.
Mahdolliset asiaasi koskevat kuvat ja liitteet voit lähettää meille sähköpostitse osoitteeseen info(at)mrlvi.fi
Asiakaspalvelu avoinna MA-PE 8:00-16:00
![]() |
MUISTA KOTITALOUSVÄHENNYS!Kotitalousvähennyksen voit saada, jos teetät kotitalous- tai hoitotyötä, asunnon kunnossapitotöitä tai tietotekniikkalaitteiden asennusta. Omavastuu 100 euroa ja enimmäismäärä 2 250 euroa/henkilöOmavastuu 100 euroa on kalenterivuosikohtainen. Voit siis maksaa useita eri kotitalousvähennykseen oikeuttavia töitä, ja omavastuu vähennetään vain kerran.  Lue lisää kotitalousvähennyksestä verottajan sivuilta. |
Â